Nahrávání...

O nás

Máme rádi tenis a  přivítáme každého, kdo je a tom stejně! V hezkém prostředí přímo pod středověkou tvrzí máme k dispozici 6 tenisových dvorců – 3 antukové, 2 s umělou antukou a 1 umělou trávu. V zimní sezóně provozujeme přetlakovou nafukovací halu na 2 dvorcích s povrchem umělá antuka a dva dětské minitenisové kurty. Zázemí tenisového klubu nabízí prostorné šatny, sociální zařízení a velkou klubovnu s barem, občerstvením, TV a Wi-fi. V průběhu letní sezóny je samozřejmě k dispozici i venkovní posezení.

Máme ambice stát se tím Vaším tenisovým klubem, místem, kde v příjemné rodinné atmosféře budete rádi trávit svůj volný čas!

Zkrátka – chcete si zahrát tenis v příjemném pohodovém prostředí, kde se budete vždycky cítit jako ve „svém“ klubu?! Přijďte… a budete se vracet! 😊

Nabízíme:

• Pronájem tenisových dvorců
  • Výuku tenisu pro zájemce každého věku a úrovně
  • Pronájem areálu k soukromým i firemním akcím
  • Tenisové turnaje
  • Tenisová soustředění